Friss híreink

Fitness

Masszőr szabadságon

2017.01.18.
Kedves Klubtagjaink! Varga-Polyák István masszőrünk egészségügyi okok miatt előre láthatóan két hétig nem tud dolgozni a klubunkban. Várhatóan február 6-án áll munkába ismét. Köszönjük türelmeteket! Időpont egyeztetés: Varga-Polyák István - okleveles természetgyógyász, fülakupunktúrás addiktológus tel.: 06 30 751 7243 varga.polyak.istvan@gmail.com
Elégedett vagy a green fitness szolgáltatásaival? Hiányolsz valamit?
Oszd meg velünk véleményed!

Órarend: Január 23-tól 29-ig

Foglalj időpontot most!
Az érvényes bérletedhez kapott tagsági kártyáddal számítógépen (online)
bejelentkezhetsz az általad választott csoportos órára a www.optime.hu weboldalon.
nyitva
aktuális nap
10 perccel a csoportos óra kezdése előtt töröljük annak a jelentkezését, aki addig nem jelenik meg.
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
06:30 - 07:30
Alakforma -
Faragó Ágnes
08:00 - 09:00
Alakforma -
Óvári Barbara
09:00 - 10:00
bodyART -
Horváth Anita
10:00 - 11:00
Zsírégető Step -
Horváth Anita
11:00 - 12:00
Salsa Fitness -
Osvaldo
12:00 - 13:00
Pilates -
Vitányi Julianna H. Horvath Anita
16:00 - 17:00
Hot Iron -
Demény Szabolcs
17:00 - 18:00
Alakforma -
Lőrincz Ernő
18:00 - 19:00
Zumba -
Lőrincz Ernő
19:00 - 20:00
Alakforma -
Pulay Szilvia
20:00 - 21:00
Nike+ Training Club -
Pulay Szilvia
21:00 - 21:55
Hot Iron -
Demény Szabolcs
06:30 - 07:30
Alakforma -
Faragó Ágnes
08:00 - 09:00
Hot Iron -
Demény Szabolcs
09:00 - 10:00
Fit Ball - Aerobox -
Faragó Ágnes
10:00 - 11:00
Alakforma -
Faragó Ágnes
11:00 - 12:00
Köredzés -
Mészáros Péter
15:00 - 16:30
Dinamikus Jóga -
Molnár Mária
17:00 - 18:00
Zsírégető -
Óvári Barbara
18:00 - 19:00
Hot Iron -
Barta Péter
19:00 - 20:00
Alakforma -
Barta Péter
20:00 - 21:00
Hot Iron -
Demény Szabolcs
21:00 - 21:55
body ART -
Kőber Nóra
06:30 - 07:30
Alakforma -
Faragó Ágnes
08:00 - 09:00
Alakforma -
Óvári Barbara
09:00 - 10:00
Pilates -
Horváth Anita
10:00 - 11:00
Alakforma -
Horváth Anita
11:00 - 12:00
Salsa Fitness -
Osvaldo
12:00 - 13:00
Gerincjóga -
Vitányi Julianna H. Horvath Anita gerinctorna
16:00 - 17:00
Hot Iron -
Demény Szabolcs
17:00 - 18:00
GERINC T. + STRETCH -
Zsandarova Krisztina
18:00 - 19:00
Zsírégető -
Zsandarova Krisztina
19:00 - 20:00
GERINC T. + CORE ÚJ! -
Köber Nóra
20:00 - 21:00
deepWORK / bART -
Köber Nóra
06:30 - 07:30
Alakforma -
Faragó Ágnes
08:00 - 09:00
Hot Iron -
Demény Szabolcs
09:00 - 10:00
Has-láb-popsi fitballon -
Faragó Ágnes
10:00 - 11:00
Kondi Step -
Faragó Ágnes
11:00 - 12:00
Alakforma -
Faragó Ágnes
15:00 - 16:30
Dinamikus Jóga -
Molnár Mária
17:00 - 18:00
Gerinctorna + Pilates -
Horváth Anita
18:00 - 19:00
Hot Iron -
Barta Péter
19:00 - 20:00
Alakforma -
Barta Péter
20:00 - 21:00
Hot Iron -
Demény Szabolcs
21:00 - 21:55
Body Art -
Köber Nóra
06:30 - 07:30
Alakforma -
Faragó Ágnes
08:00 - 09:00
Hot Iron -
Demény Szabolcs
09:00 - 10:00
Pilates -
Horváth Anita
10:00 - 11:00
Zsírégető Step Kezdő -
Horváth Anita
11:00 - 12:00
Köredzés -
Mészáros Péter
12:00 - 13:00
Dinamikus gerinctorna -
Vitányi Julianna H. Horvath Anita
16:00 - 17:00
Köredzés extra -
Mészáros Péter
17:00 - 18:00
Alakforma -
Lőrincz Ernő
18:00 - 19:00
Zumba -
Lőrincz Ernő
19:00 - 20:00
Zsírégető -
Pulay Szilvia
20:00 - 21:00
Hot Iron Friday Pump -
Demény Szabolcs
09:00 - 10:00
BODYROPE® Köredzès -
H.
10:00 - 11:00
Hot Iron -
Demény Szabolcs H. Szentpéteri Krisztina köredzés
11:00 - 12:00
Salsa Fitness -
Osvaldo
16:00 - 17:00
Fit Boksz Zsákra -
Mészáros Péter
17:00 - 18:00
Pilates -
Horváth Anita
18:00 - 19:00
Zsírégető - Step -
Horváth Anita
09:00 - 10:00
Gerinctorna -
Csire Marianna
10:00 - 11:00
Tae Bo -
Mészáros Péter
11:00 - 12:00
Köredzés -
Mészáros Péter
16:00 - 17:00
Hot Iron -
Demény Szabolcs H. Mészáros Péter köredzés
17:00 - 18:00
Has Láb Popsi -
Óvári Barbara
18:00 - 19:00
STEP KONDI + HAS -
Óvári Barbara
19:00 - 20:30
Energy Jóga -
Molnár Mária
06:30 - 07:30
Alakforma -
Faragó Ágnes
08:00 - 09:00
Alakforma -
Óvári Barbara
09:00 - 10:00
bodyART -
Horváth Anita
10:00 - 11:00
Zsírégető Step -
Horváth Anita
11:00 - 12:00
Salsa Fitness -
Osvaldo
12:00 - 13:00
Pilates -
Vitányi Julianna H. Horvath Anita
16:00 - 17:00
Hot Iron -
Demény Szabolcs
17:00 - 18:00
Alakforma -
Lőrincz Ernő
18:00 - 19:00
Zumba -
Lőrincz Ernő
19:00 - 20:00
Alakforma -
Pulay Szilvia
20:00 - 21:00
Nike+ Training Club -
Pulay Szilvia
21:00 - 21:55
Hot Iron -
Demény Szabolcs
06:30 - 07:30
Alakforma -
Faragó Ágnes
08:00 - 09:00
Hot Iron -
Demény Szabolcs
09:00 - 10:00
Fit Ball - Aerobox -
Faragó Ágnes
10:00 - 11:00
Alakforma -
Faragó Ágnes
11:00 - 12:00
Köredzés -
Mészáros Péter
15:00 - 16:30
Dinamikus Jóga -
Molnár Mária
17:00 - 18:00
Zsírégető -
Óvári Barbara
18:00 - 19:00
Hot Iron -
Barta Péter
19:00 - 20:00
Alakforma -
Barta Péter
20:00 - 21:00
Hot Iron -
Demény Szabolcs
21:00 - 21:55
body ART -
Kőber Nóra
06:30 - 07:30
Alakforma -
Faragó Ágnes
08:00 - 09:00
Alakforma -
Óvári Barbara
09:00 - 10:00
Pilates -
Horváth Anita
10:00 - 11:00
Alakforma -
Horváth Anita
11:00 - 12:00
Salsa Fitness -
Osvaldo
12:00 - 13:00
Gerincjóga -
Vitányi Julianna H. Horvath Anita gerinctorna
16:00 - 17:00
Hot Iron -
Demény Szabolcs
17:00 - 18:00
GERINC T. + STRETCH -
Zsandarova Krisztina
18:00 - 19:00
Zsírégető -
Zsandarova Krisztina
19:00 - 20:00
GERINC T. + CORE ÚJ! -
Köber Nóra
20:00 - 21:00
deepWORK / bART -
Köber Nóra
06:30 - 07:30
Alakforma -
Faragó Ágnes
08:00 - 09:00
Hot Iron -
Demény Szabolcs
09:00 - 10:00
Has-láb-popsi fitballon -
Faragó Ágnes
10:00 - 11:00
Kondi Step -
Faragó Ágnes
11:00 - 12:00
Alakforma -
Faragó Ágnes
15:00 - 16:30
Dinamikus Jóga -
Molnár Mária
17:00 - 18:00
Gerinctorna + Pilates -
Horváth Anita
18:00 - 19:00
Hot Iron -
Barta Péter
19:00 - 20:00
Alakforma -
Barta Péter
20:00 - 21:00
Hot Iron -
Demény Szabolcs
21:00 - 21:55
Body Art -
Köber Nóra
06:30 - 07:30
Alakforma -
Faragó Ágnes
08:00 - 09:00
Hot Iron -
Demény Szabolcs
09:00 - 10:00
Pilates -
Horváth Anita
10:00 - 11:00
Zsírégető Step Kezdő -
Horváth Anita
11:00 - 12:00
Köredzés -
Mészáros Péter
12:00 - 13:00
Dinamikus gerinctorna -
Vitányi Julianna H. Horvath Anita
16:00 - 17:00
Köredzés extra -
Mészáros Péter
17:00 - 18:00
Alakforma -
Lőrincz Ernő
18:00 - 19:00
Zumba -
Lőrincz Ernő
19:00 - 20:00
Zsírégető -
Pulay Szilvia
20:00 - 21:00
Hot Iron Friday Pump -
Demény Szabolcs
09:00 - 10:00
BODYROPE® Köredzès -
H.
10:00 - 11:00
Hot Iron -
Demény Szabolcs H. Szentpéteri Krisztina köredzés
11:00 - 12:00
Salsa Fitness -
Osvaldo
16:00 - 17:00
Fit Boksz Zsákra -
Mészáros Péter
17:00 - 18:00
Pilates -
Horváth Anita
18:00 - 19:00
Zsírégető - Step -
Horváth Anita
09:00 - 10:00
Gerinctorna -
Csire Marianna
10:00 - 11:00
Tae Bo -
Mészáros Péter
11:00 - 12:00
Köredzés -
Mészáros Péter
16:00 - 17:00
Hot Iron -
Demény Szabolcs H. Mészáros Péter köredzés
17:00 - 18:00
Has Láb Popsi -
Óvári Barbara
18:00 - 19:00
STEP KONDI + HAS -
Óvári Barbara
19:00 - 20:30
Energy Jóga -
Molnár Mária