Friss híreink

Fitness

Ünnepi nyitva tartás

2018.04.18.
Kedves Klubtagjaink! Május 1-jén (kedd) a házirendünk szerint zárva tartunk.
Elégedett vagy a green fitness szolgáltatásaival? Hiányolsz valamit?
Oszd meg velünk véleményed!

Órarend: Április 20-tól 26-ig

Foglalj időpontot most!
Az érvényes bérletedhez kapott tagsági kártyáddal számítógépen (online)
bejelentkezhetsz az általad választott csoportos órára a www.optime.hu weboldalon.
nyitva
aktuális nap
helyettesítés
10 perccel a csoportos óra kezdése előtt töröljük annak a jelentkezését, aki addig nem jelenik meg.
Péntek Szombat Vasárnap Hétfő Kedd Szerda Csütörtök
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
06:30 - 07:30
Alakforma -
Faragó Ágnes
08:00 - 09:00
Hot Iron -
Demény Szabolcs
09:00 - 10:00
BodyBalancePilates® -
Horváth Anita
10:00 - 11:00
Zsírégető Step Kezdő -
Horváth Anita
12:00 - 13:00
Dinamikus gerinctorna -
Vitányi Julianna
16:00 - 17:00
Köredzés extra -
Mészáros Péter
17:00 - 18:00
Alakforma -
Lőrincz Ernő
18:00 - 19:00
Zumba -
Lőrincz Ernő
19:00 - 20:00
Zsírégető -
Pulay Szilvia
20:00 - 21:00
Hot Iron Friday Pump -
Demény Szabolcs
09:00 - 10:00
BODYROPE® -
Szentpéteri Krisztina
10:00 - 11:00
Hot Iron -
Demény Szabolcs
11:00 - 12:00
Salsa Fitness -
Osvaldo
16:00 - 17:00
Fit Boksz Zsákra -
Mészáros Péter
17:00 - 18:00
Zsírégető - Step -
Horváth Anita
18:00 - 19:00
BODYBALANCEPILATES® -
Horváth Anita
19:00 - 20:00
Relaxációs Hangfürdő -
Horváth Anita
10:00 - 11:00
Tae Bo h. Fitbox -
Mészáros Péter h. Óvári Barbara
11:00 - 12:00
Köredzés -
Mészáros Péter
16:00 - 17:00
Hot Iron -
Demény Szabolcs
17:00 - 18:00
Has Láb Popsi -
Óvári Barbara
18:00 - 19:00
STEP KONDI + HAS -
Óvári Barbara
06:30 - 07:30
Alakforma -
Faragó Ágnes
08:00 - 09:00
Alakforma -
Óvári Barbara
09:00 - 10:00
bodyART -
Horváth Anita
10:00 - 11:00
Kezdő zsírégető Step -
Horváth Anita
11:00 - 12:00
Salsa Fitness -
Osvaldo
12:00 - 13:00
Pilates -
Vitányi Julianna
16:00 - 17:00
Hot Iron -
Demény Szabolcs
17:00 - 18:00
Alakforma -
Lőrincz Ernő
18:00 - 19:00
Zumba -
Lőrincz Ernő
19:00 - 20:00
Alakforma -
Pulay Szilvia
20:00 - 21:00
Nike+Training Club -
Pulay Szilvia
21:00 - 21:50
Hot Iron -
Demény Szabolcs
06:30 - 07:30
Alakforma -
Faragó Ágnes
08:00 - 09:00
Budy Pump -
Vági Zsófia
09:00 - 10:00
Fit Ball - Aerobox -
Faragó Ágnes
10:00 - 11:00
Alakforma -
Faragó Ágnes
17:00 - 18:00
Zsírégető -
Óvári Barbara
18:00 - 19:00
Iron Pump -
Barta Péter
19:00 - 20:00
Alakforma -
Barta Péter
20:00 - 21:00
Hot Iron 2 -
Demény Szabolcs
21:00 - 21:50
body ART -
Kőber Nóra
06:30 - 07:30
Alakforma -
Faragó Ágnes
08:00 - 09:00
Alakforma -
Óvári Barbara
09:00 - 10:00
Pilates -
Horváth Anita
10:00 - 11:00
Alakforma -
Horváth Anita
11:00 - 12:00
Salsa Fitness -
Osvaldo
12:00 - 13:00
Gerincjóga -
Vitányi Julianna
16:00 - 17:00
Hot Iron -
Demény Szabolcs
17:00 - 18:00
BodyBalancePilates® -
Horváth Anita
18:00 - 19:00
Zsírégető -
Horváth Anita
19:00 - 20:00
GERINC T. + CORE -
Köber Nóra
20:00 - 21:00
deepWORK / body ART -
Köber Nóra
21:00 - 21:50
BODYROPE® -
Szentpéteri Krisztina
06:30 - 07:30
Alakforma -
Faragó Ágnes
08:00 - 09:00
Body Pump -
Vági Zsófia
09:00 - 10:00
Has-láb-popsi fitballon -
Faragó Ágnes
10:00 - 11:00
Kondi Step -
Faragó Ágnes
11:00 - 12:00
Alakforma -
Faragó Ágnes
17:00 - 18:00
Pilates + Stretching -
Horváth Anita
18:00 - 19:00
Iron Pump -
Barta Péter
19:00 - 20:00
Alakforma -
Barta Péter
20:00 - 21:00
Hot Iron 2 -
Demény Szabolcs
21:00 - 21:50
Body Art -
Köber Nóra
06:30 - 07:30
Alakforma -
Faragó Ágnes
08:00 - 09:00
Hot Iron -
Demény Szabolcs
09:00 - 10:00
BodyBalancePilates® -
Horváth Anita
10:00 - 11:00
Zsírégető Step Kezdő -
Horváth Anita
12:00 - 13:00
Dinamikus gerinctorna -
Vitányi Julianna
16:00 - 17:00
Köredzés extra -
Mészáros Péter
17:00 - 18:00
Alakforma -
Lőrincz Ernő
18:00 - 19:00
Zumba -
Lőrincz Ernő
19:00 - 20:00
Zsírégető -
Pulay Szilvia
20:00 - 21:00
Hot Iron Friday Pump -
Demény Szabolcs
09:00 - 10:00
BODYROPE® -
Szentpéteri Krisztina
10:00 - 11:00
Hot Iron -
Demény Szabolcs
11:00 - 12:00
Salsa Fitness -
Osvaldo
16:00 - 17:00
Fit Boksz Zsákra -
Mészáros Péter
17:00 - 18:00
Zsírégető - Step -
Horváth Anita
18:00 - 19:00
BODYBALANCEPILATES® -
Horváth Anita
19:00 - 20:00
Relaxációs Hangfürdő -
Horváth Anita
10:00 - 11:00
Tae Bo h. Fitbox -
Mészáros Péter h. Óvári Barbara
11:00 - 12:00
Köredzés -
Mészáros Péter
16:00 - 17:00
Hot Iron -
Demény Szabolcs
17:00 - 18:00
Has Láb Popsi -
Óvári Barbara
18:00 - 19:00
STEP KONDI + HAS -
Óvári Barbara