Friss híreink

Fitness

Húsvéti nyitvatartás

2019.04.11.
Kedves Klubtagjaink! A házirendünk szerint Nagypénteken 8-tól 14 óráig tartunk nyitva, Húsvét vasárnap és hétfőn zárva tartunk.
Elégedett vagy a green fitness szolgáltatásaival? Hiányolsz valamit?
Oszd meg velünk véleményed!

Órarend: Április 24-től 30-ig

Foglalj időpontot most!
Az érvényes bérletedhez kapott tagsági kártyáddal számítógépen (online)
bejelentkezhetsz az általad választott csoportos órára a www.optime.hu weboldalon.
nyitva
aktuális nap
helyettesítés
10 perccel a csoportos óra kezdése előtt töröljük annak a jelentkezését, aki addig nem jelenik meg.
Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap Hétfő Kedd
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
06:30 - 07:30
Alakforma -
Faragó Ágnes
08:00 - 09:00
Alakforma -
Óvári Barbara
09:00 - 10:00
Pilates -
Horváth Anita
10:00 - 11:00
Stretching -
Goitein Zsófia
11:00 - 12:00
Salsa Fitness -
Osvaldo
16:00 - 17:00
Iron Pump -
Demény Szabolcs
17:00 - 18:00
BodyBalancePilates® -
Horváth Anita
18:00 - 19:00
Zsírégető -
Horváth Anita
19:00 - 20:00
Core + stretching -
Horváth Anita
20:00 - 21:00
Iron Pump -
Demény Szabolcs
06:30 - 07:30
Alakforma -
Faragó Ágnes
08:00 - 09:00
Hot Iron -
Szalóky Diána
09:00 - 10:00
Has-láb-popsi fitballon -
Faragó Ágnes
10:00 - 11:00
Kondi Step -
Faragó Ágnes
11:00 - 12:00
Alakforma -
Faragó Ágnes
17:00 - 18:00
Pilates + Stretching -
Horváth Anita
18:00 - 19:00
Iron Pump -
Barta Péter
19:00 - 20:00
Alakforma -
Barta Péter
20:00 - 21:00
Iron Pump -
Demény Szabolcs
21:00 - 21:50
bodyART -
Köber Nóra
06:30 - 07:30
Alakforma -
Faragó Ágnes
08:00 - 09:00
Iron Pump -
Demény Szabolcs
09:00 - 10:00
BodyBalancePilates® -
Horváth Anita
10:00 - 11:00
Zsírégető Step Kezdő -
Horváth Anita h. Goitein Zsófia
11:00 - 12:00
Prev. gerinct. + stretching -
Goitein Zsófiával
14:00 - 15:00
Dinamikus gerinctorna -
Vitányi Julianna
16:00 - 17:00
Köredzés extra -
Mészáros Péter
17:00 - 18:00
Alakforma -
Lőrincz Ernő
18:00 - 19:00
Zumba -
Lőrincz Ernő
19:00 - 20:00
Zsírégető -
Pulay Szilvia
20:00 - 21:00
Iron Pump -
Demény Szabolcs
10:00 - 11:00
Iron Pump -
Demény Szabolcs
11:00 - 12:00
Salsa Fitness -
Osvaldo
16:00 - 17:00
Fit Boksz Zsákra -
Mészáros Péter
17:00 - 18:00
Zsírégető - Step -
Horváth Anita
18:00 - 19:00
BODYBALANCEPILATES® -
Horváth Anita
08:30 - 09:30
Dinamikus jóga -
Szalóky Diána
10:00 - 11:00
Tae Bo -
Mészáros Péter
11:00 - 12:00
Köredzés -
Mészáros Péter
17:00 - 18:00
Has Láb Popsi -
Óvári Barbara
18:00 - 19:00
STEP KONDI + HAS -
Óvári Barbara
19:00 - 20:00
Vinyasa-jóga -
Samu Krisztina
06:30 - 07:30
Alakforma -
Faragó Ágnes
08:00 - 09:00
Alakforma -
Óvári Barbara
09:00 - 10:00
bodyART -
Horváth Anita
10:00 - 11:00
Kezdő zsírégető Step -
Horváth Anita
11:00 - 12:00
Salsa Fitness -
Osvaldo
14:00 - 15:00
Pilates -
Vitányi Julianna
16:00 - 17:00
Iron Pump -
Demény Szabolcs
17:00 - 18:00
Alakforma -
Lőrincz Ernő
18:00 - 19:00
Zumba -
Lőrincz Ernő
19:00 - 20:00
Alakforma -
Pulay Szilvia
20:00 - 21:00
Iron Pump -
Demény Szabolcs
06:30 - 07:30
Alakforma -
Faragó Ágnes
08:00 - 09:00
Hot Iron -
Szalóky Diána
09:00 - 10:00
Fit Ball - Aerobox -
Faragó Ágnes
10:00 - 11:00
Alakforma -
Faragó Ágnes
11:00 - 12:00
Pilanetics -
Goitein Zsófiával
11:00 - 12:00
Pilanetics -
Goitein Zsófia
17:00 - 18:00
Zsírégető -
Óvári Barbara
18:00 - 19:00
Iron Pump -
Barta Péter
19:00 - 20:00
Alakforma -
Barta Péter
20:00 - 21:00
Iron Pump -
Demény Szabolcs
21:00 - 21:50
bodyART -
Kőber Nóra
06:30 - 07:30
Alakforma -
Faragó Ágnes
08:00 - 09:00
Alakforma -
Óvári Barbara
09:00 - 10:00
Pilates -
Horváth Anita
10:00 - 11:00
Stretching -
Goitein Zsófia
11:00 - 12:00
Salsa Fitness -
Osvaldo
16:00 - 17:00
Iron Pump -
Demény Szabolcs
17:00 - 18:00
BodyBalancePilates® -
Horváth Anita
18:00 - 19:00
Zsírégető -
Horváth Anita
19:00 - 20:00
Core + stretching -
Horváth Anita
20:00 - 21:00
Iron Pump -
Demény Szabolcs
06:30 - 07:30
Alakforma -
Faragó Ágnes
08:00 - 09:00
Hot Iron -
Szalóky Diána
09:00 - 10:00
Has-láb-popsi fitballon -
Faragó Ágnes
10:00 - 11:00
Kondi Step -
Faragó Ágnes
11:00 - 12:00
Alakforma -
Faragó Ágnes
17:00 - 18:00
Pilates + Stretching -
Horváth Anita
18:00 - 19:00
Iron Pump -
Barta Péter
19:00 - 20:00
Alakforma -
Barta Péter
20:00 - 21:00
Iron Pump -
Demény Szabolcs
21:00 - 21:50
bodyART -
Köber Nóra
06:30 - 07:30
Alakforma -
Faragó Ágnes
08:00 - 09:00
Iron Pump -
Demény Szabolcs
09:00 - 10:00
BodyBalancePilates® -
Horváth Anita
10:00 - 11:00
Zsírégető Step Kezdő -
Horváth Anita h. Goitein Zsófia
11:00 - 12:00
Prev. gerinct. + stretching -
Goitein Zsófiával
14:00 - 15:00
Dinamikus gerinctorna -
Vitányi Julianna
16:00 - 17:00
Köredzés extra -
Mészáros Péter
17:00 - 18:00
Alakforma -
Lőrincz Ernő
18:00 - 19:00
Zumba -
Lőrincz Ernő
19:00 - 20:00
Zsírégető -
Pulay Szilvia
20:00 - 21:00
Iron Pump -
Demény Szabolcs
10:00 - 11:00
Iron Pump -
Demény Szabolcs
11:00 - 12:00
Salsa Fitness -
Osvaldo
16:00 - 17:00
Fit Boksz Zsákra -
Mészáros Péter
17:00 - 18:00
Zsírégető - Step -
Horváth Anita
18:00 - 19:00
BODYBALANCEPILATES® -
Horváth Anita
08:30 - 09:30
Dinamikus jóga -
Szalóky Diána
10:00 - 11:00
Tae Bo -
Mészáros Péter
11:00 - 12:00
Köredzés -
Mészáros Péter
17:00 - 18:00
Has Láb Popsi -
Óvári Barbara
18:00 - 19:00
STEP KONDI + HAS -
Óvári Barbara
19:00 - 20:00
Vinyasa-jóga -
Samu Krisztina
06:30 - 07:30
Alakforma -
Faragó Ágnes
08:00 - 09:00
Alakforma -
Óvári Barbara
09:00 - 10:00
bodyART -
Horváth Anita
10:00 - 11:00
Kezdő zsírégető Step -
Horváth Anita
11:00 - 12:00
Salsa Fitness -
Osvaldo
14:00 - 15:00
Pilates -
Vitányi Julianna
16:00 - 17:00
Iron Pump -
Demény Szabolcs
17:00 - 18:00
Alakforma -
Lőrincz Ernő
18:00 - 19:00
Zumba -
Lőrincz Ernő
19:00 - 20:00
Alakforma -
Pulay Szilvia
20:00 - 21:00
Iron Pump -
Demény Szabolcs
06:30 - 07:30
Alakforma -
Faragó Ágnes
08:00 - 09:00
Hot Iron -
Szalóky Diána
09:00 - 10:00
Fit Ball - Aerobox -
Faragó Ágnes
10:00 - 11:00
Alakforma -
Faragó Ágnes
11:00 - 12:00
Pilanetics -
Goitein Zsófiával
11:00 - 12:00
Pilanetics -
Goitein Zsófia
17:00 - 18:00
Zsírégető -
Óvári Barbara
18:00 - 19:00
Iron Pump -
Barta Péter
19:00 - 20:00
Alakforma -
Barta Péter
20:00 - 21:00
Iron Pump -
Demény Szabolcs
21:00 - 21:50
bodyART -
Kőber Nóra